Internet explorer not supported - Please switch to Edge, Firefox, Chrome, Opera or other browser and improve the safety of your navigation

Navigation Menu

Purchase Welding gases – Quality & service – Messer - Messer Technogas s.r.o

Breadcrumb

Welding

CUTTING & WELDING GASES AND MORE

Welding gases - Cutting gases - Shielding gases - Laser Gases - 3D Fabrication gases - Perfect Match Hardware - Welding expertise - Trials - Commercial offer

PLYNY PRO SVAŘOVÁNÍ A ŘEZÁNÍ

VYSOKÁ KVALITA DODÁVANÝCH PRODUKTŮ

V současné době dochází k dynamickému rozvoji technologií svařování v ochranných atmosférách. Nová konstrukční řešení svařovacích zdrojů umožňují snadněji optimalizovat jejich výkon a díky dokonalejšímu přenosu kovu snižovat rozstřik a zlepšovat vzhled povrchu svaru. To ve svém důsledku znamená snižování nákladů a zvýšení kvality svarového spoje. Paralelně s tímto vývojem probíhá inovace v oblasti ochranných atmosfér. Společnost Messer Technogas s.r.o. na základě svých dlouholetých zkušeností a spolupráce s mateřským koncernem Messer - předním světovým producentem technických plynů a zařízení v oboru svařování - nabízí svým zákazníkům celou řadu produktů schopných podpořit proces svařování směrem k vyšší kvalitě a zároveň k nižším nákladům na svařování.

Messer nabízí ucelený sortiment ochranných plynů pro svařování v jasně strukturovaném systému pomocí standardizovaných skupinových názvů založených na zpracovávaných materiálech:

Ferroline - ochranné plyny pro hladké a nízkolegované oceli
Inoxline - ochranné plyny pro vysoce legované oceli a slitiny na bázi Ni
Aluline - ochranné plyny pro hliník a barevné kovy

Široká nabídka produktů je k dispozici i v oblasti tepelného dělení materiálu. Messer Technogas s.r.o. nabízí ucelenou škálu plynů pro laserové, plazmové i autogenní dělení materiálu.

Odborníci společnosti Messer v oblasti ochranných plynů pro svařování vám rádi poradí, který ochranný plyn je pro vaši aplikaci ten pravý: při osobní konzultaci a prostřednictvím ukázky přímo ve vašem provozu.

Asset Publisher

Nested Applications

Asset Publisher

Nested Applications

Jan Kašpar

Ing. Jan
Kašpar, EWE
vedoucí oddělení svařování a dělení materiálů

Jan Šplíchal

Ing. Jan
Šplíchal
aplikační inženýr, svařování a dělení materiálů

Contact form for every page

Kontaktujte nás

Form

SG-Contact form CZ

There has been an error processing your registration. Please double-check the information entered.

Kliknutím na tlačítko "Souhlasím", souhlasíte s GDPR společnosti Messer Technogas s.r.o. Tento souhlas lze kdykoli odvolat.

APLIKAČNÍ TECHNOLOGIE V OBLASTI SVAŘOVÁNÍ A ŘEZÁNÍ