Breadcrumb

Liquid service

LIQUID NITROGEN SERVICE

Small quantity liquid supply – Customer installations – Application areas & advice - Safety advice – Training – Commercial offers

OBJEDNEJTE SI SLUŽBY SPOJENÉ S KAPALNÝM DUSÍKEM

Kapalný dusík se využívá v mnoha průmyslových a medicinálních aplikacích. Někdy je výslovně potřeba menší množství kapalného dusíku, které se obvykle ukládá v přenosné kryogenní nádobě. Prostřednictvím servisu LIN (služby spojené s kapalným dusíkem) nabízí Messer balíček pro bezproblémové dodávky dusíku:  Dodáváme dusík v požadovaném množství a postaráme se i o všechno ostatní: poskytování nádob a bezpečnostních zařízení, údržbu zařízení a důležitá bezpečnostní školení personálu.

OBLASTI APLIKACE LIN SERVISU

SMRŠŤOVÁNÍ, MONTÁŽ A JINÉ APLIKACE

Kapalný dusík se používá v celé řadě průmyslových procesů, například pro úpravu komponentů prostřednictvím smršťování, šokové zmražení materiálů pro kryogenní použití, odstraňování ostřin zastudena a další procesy.

KRYOTERAPIE A DALŠÍ POUŽITÍ V OBLASTI ZDRAVOTNICTVÍ A LABORATORNÍM VYUŽITÍ

Kapalný dusík se používá v laboratořích a institucích jako významné chladivo pro dlouhodobé uchovávání medicinálních a biologických materiálů šetrné k životnímu prostředí a pro zmrazování rozstřikem a kontaktní zmrazování v kryoterapii.

 

DEWAROVY NÁDOBY PRO SKLADOVÁNÍ KAPALNÉHO DUSÍKU

Dewarovy nádoby jsou otevřené, nenatlakované nádoby pro skladování kryogenních kapalin. Kapalný dusík je naplněn do těchto nádob, které lze využít pro vaše účely.
 

KRYOGENNÍ ZÁSOBNÍKY PRO KAPALNÝ DUSÍK

Zásobníky pro kryogenní kapaliny, rovněž označované jako přenosné zásobníky na kapaliny, jsou dvoustěnné vakuové nádoby s vícevrstvou izolací v prstencovém prostoru. Jsou navrženy pro spolehlivou a ekonomickou přepravu a skladování zkapalněných plynů při kryogenních teplotách.  

BEZPEČNOSTNÍ ZAŘÍZENÍ PRO KAPALNÝ DUSÍK

Messer vám poradí ohledně požadovaného bezpečnostního vybavení a provede proškolení vašich zaměstnanců. Kapalný dusík je kryogenní kapalina, s níž je třeba manipulovat opatrně a používat při tom příslušná bezpečnostní opatření.
 

 

Prodejní místa kapalného dusíku (LIN)

Nabídka kapalného dusíku (LIN)

Contact form for every page

Kontaktujte nás

Form

SG-Contact form CZ

There has been an error processing your registration. Please double-check the information entered.

Kliknutím na tlačítko "Souhlasím", souhlasíte s GDPR společnosti Messer Technogas s.r.o. Tento souhlas lze kdykoli odvolat.