Breadcrumb

Pressure cans

PRESSURE CANS - SPECIAL SIZE CYLINDERS - CUSTOM MADE

Special size cylinders – Special material cylinders – Special requirement cylinders - Customer installations – Telemetry options – Commercial offers

MALÉ TLAKOVÉ NÁDOBY - CANgas

Čisté plyny a směsi plynů jsou většinou dodávány v 10litrových nebo 50litrových lahvích s vysokým tlakem plnění. Pro některá použití je ale třeba jen malé množství plynu. Pro řadu testů nebo měření je však třeba plyn pouze v minimálním množství. Zbývající plyn v lahvích zůstane nevyužitý.
Zejména pro kontrolu fixních senzorů pro monitorování okolního vzduchu jsou velké lahve často příliš nepraktické. Pro tyto účely Messer vytvořil produktovou řadu pro bezpečné a pohodlné práce v místě spotřeby – CANgas.
Standardní program se týká čistých plynů i testovacích směsí plynů pro řadu účelů. Může se jednat o kalibraci nebo testování senzorů pro monitorování okolního vzduchu v nebezpečných oblastech nebo na pracovišti nebo o testování měřicích zařízení pro emise výfukových plynů – požadované kalibrační plyny je možné snadno přenášet v praktických tlakových nádobkách.

Výhody CANgas:

  • malé, lehké a praktické,
  • minimální nároky na skladování a transport,
  • snadná a bezpečná manipulace,
  • pouze množství, které potřebujete.

     

SPRÁVNÉ SYSTÉMY DODÁVEK

Pro bezpečné získávání plynu z lahví se stlačeným plynem je třeba plnicí tlak snížit na požadovaný pracovní tlak. Pro tlakové nádoby a malé tlakové lahve z nerezové oceli nabízíme upravené ventily a regulaci tlaku.

 

Specialty gase page

SPECIALTY GASES

Do you have high standards? So do we! Specialty gases from Messer

Contact form for every page

Kontaktujte nás

Form

Kontaktní formulář

There has been an error processing your registration. Please double-check the information entered.

Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami zpracování osobních údajů.

Text to Identify Refresh CAPTCHA