Breadcrumb

Application technology

GAS APPLICATION TECHNOLOGIES

Productivity, production throughput and ecological improvement with gases, expertise & know how, onsite trials , research and development, commercial offers

KOUZLO PLYNŮ

Vypadá to někdy jako dobře střežené tajemství: vlastnosti plynů umožňují v různých průmyslových odvětvích optimalizovat procesy u zákazníků v těchto oblastech:

  • nákladovost,
  • ekologie a snižování uhlíkové stopy,
  • zvýšení kapacity při zachování  stávajícího vybavení.

Kouzlo objevů se dosud nezastavilo. Každý rok přibudou nové objevy v oblasti aplikace plynů. Stačí, aby zákazník kontaktoval společnost Messer a požádal o řešení problému zlepšit vlastnosti technických plynů.
 

JAK OŽIVIT TATO KOUZLA

Tajemství, které přináší tento potenciál optimalizace, se nazývá „aplikační technologie s technickými plyny“.
Technologie aplikace plynů vyžaduje důkladné poznání vlastností plynů a také znalosti, aby se vytvořily správné okolnosti, které oživí kouzlo. Společnost Messer si tuto odbornost vybudovala během více než 120 let zkušeností s technickými plyny, protože je schopna nabídnout správnou kombinaci služeb, které pomohou zákazníkům ve všech průmyslových odvětvích objevit kouzlo plynů a optimalizovat jejich procesy.

APLIKAČNÍ TECHNOLOGIE V OBLASTI PLYNŮ

Contact form for every page

Kontaktujte nás

Form

SG-Contact form CZ

There has been an error processing your registration. Please double-check the information entered.

Kliknutím na tlačítko "Souhlasím", souhlasíte s GDPR společnosti Messer Technogas s.r.o. Tento souhlas lze kdykoli odvolat.