Internet explorer not supported - Please switch to Edge, Firefox, Chrome, Opera or other browser and improve the safety of your navigation

Navigation Menu

Staňte se součástí rodiny - staňte se součástí mezinárodní skupiny. - Messer Technogas s.r.o

Breadcrumb

Výběrové řízení - průběh

Výběrové řízení - průběh

ŽIVOTOPIS A MOTIVAČNÍ DOPIS

Pokud se domníváte, že Váš profil odpovídá požadavkům na danou pozici, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis na personální oddělení. Kontakt je uveden přímo v inzerátu nebo ve složce Pracovní příležitosti. Nezapomeňte přiložit Váš motivační dopis, ve kterém uveďte informace o svých zkušenostech a krátce sdělte, proč jste právě Vy tím správným kandidátem pro danou pozici. Data uváděná v přijatých životopisech porovnáváme s požadavky inzerované pozice. Kandidáty, kteří nejlépe splňují požadavky pro danou pozici, zveme k osobnímu pohovoru.

 

PRŮBĚH VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ

Výběrová řízení ve společnosti Messer Technogas s.r.o. jsou obvykle dvou až tříkolová. Závisí to na typu pracovní pozice, o kterou se ucházíte.

V prvním kole výběrového řízení naše personální odd. vyhodnocuje všechny došlé životopisy a motivační dopisy. Nejvhodnější kandidáty zveme k osobnímu pohovoru.

Druhé kolo výběrového řízení vede náš HR Manažer za účasti manažera, pod kterého daná pozice organizačně spadá. Pohovor je zaměřen na odborné znalosti, dosavadní pracovní zkušenosti. V rámci pohovoru Vás s seznámíme s naší společností a poskytneme Vám podrobné informace k pozici, o kterou se ucházíte a zodpovíme Vaše dotazy. Výsledkem druhého kola výběrového řízení je identifikace nejvhodnějších kandidátů.

Druhé, popřípadě třetí kolo výběrového řízení je zaměřeno na podmínky spolupráce. U specifických a vyšších pozic probíhá pohovor za přítomnosti dalších manažerů.

 

OZNÁMENÍ O VÝSLEDKU VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ

V závěru výběrového řízení informujeme všechny kandidáty o krocích, které budou následovat a také o termínu, do kterého mohou očekávat naše vyjádření. Nejlepšímu kandidátovi je učiněna nabídka.

Pokud se zúčastníte výběrového řízení ve společnosti Messer Technogas s.r.o., vždy se dozvíte výsledek, a to i v případě, že ve výběrovém řízení neuspějete.

Asset Publisher

Nested Applications

Andrea Zákostelecká

Ing. Andrea
Zákostelecká
vedoucí personálního oddělení

Contact form for every page

Kontaktujte nás

Form

SG-Contact form CZ

There has been an error processing your registration. Please double-check the information entered.

Kliknutím na tlačítko "Souhlasím", souhlasíte s GDPR společnosti Messer Technogas s.r.o. Tento souhlas lze kdykoli odvolat.