Internet explorer not supported - Please switch to Edge, Firefox, Chrome, Opera or other browser and improve the safety of your navigation

Navigační Menu

Objednejte si svařovací plyny od společnosti Messer – kvalita & služby – Messer - Messer Technogas s.r.o

S popisem cesty

Svařování

PLYNY PRO SVAŘOVÁNÍ A ŘEZÁNÍ

Plyny pro svařování - Plyny pro řezání - Plyny pro ochrannou atmosféru - Laserové plyny - Plyny pro 3D výrobu - Dokonalý hardware - Odborné znalosti v oblasti svařování- zkoušky - Obchodní nabídka

PLYNY PRO SVAŘOVÁNÍ A ŘEZÁNÍ

VYSOKÁ KVALITA DODÁVANÝCH PRODUKTŮ

V současné době dochází k dynamickému rozvoji technologií svařování v ochranných atmosférách. Nová konstrukční řešení svařovacích zdrojů umožňují snadněji optimalizovat jejich výkon a díky dokonalejšímu přenosu kovu snižovat rozstřik a zlepšovat vzhled povrchu svaru. To ve svém důsledku znamená snižování nákladů a zvýšení kvality svarového spoje. Paralelně s tímto vývojem probíhá inovace v oblasti ochranných atmosfér. Společnost Messer Technogas s.r.o. na základě svých dlouholetých zkušeností a spolupráce s mateřským koncernem Messer - předním světovým producentem technických plynů a zařízení v oboru svařování - nabízí svým zákazníkům celou řadu produktů schopných podpořit proces svařování směrem k vyšší kvalitě a zároveň k nižším nákladům na svařování.

Messer nabízí ucelený sortiment ochranných plynů pro svařování v jasně strukturovaném systému pomocí standardizovaných skupinových názvů založených na zpracovávaných materiálech:

Ferroline - ochranné plyny pro hladké a nízkolegované oceli
Inoxline - ochranné plyny pro vysoce legované oceli a slitiny na bázi Ni
Aluline - ochranné plyny pro hliník a barevné kovy

Široká nabídka produktů je k dispozici i v oblasti tepelného dělení materiálu. Messer Technogas s.r.o. nabízí ucelenou škálu plynů pro laserové, plazmové i autogenní dělení materiálu.

Odborníci společnosti Messer v oblasti ochranných plynů pro svařování vám rádi poradí, který ochranný plyn je pro vaši aplikaci ten pravý: při osobní konzultaci a prostřednictvím ukázky přímo ve vašem provozu.

Agregátor obsahu

Vnořené aplikace

Agregátor obsahu

Vnořené aplikace

Jan Kašpar

Ing. Jan
Kašpar, EWE
vedoucí oddělení svařování a dělení materiálů

Jan Šplíchal

Ing. Jan
Šplíchal
aplikační inženýr, svařování a dělení materiálů

Kontaktní formulář pro každou stránku

Kontaktujte nás

Formulář

SG-Contact form CZ

Při zpracování vaší registrace došlo k chybě. Zkontrolujte zadané informace.

Kliknutím na tlačítko "Souhlasím", souhlasíte s GDPR společnosti Messer Technogas s.r.o. Tento souhlas lze kdykoli odvolat.

APLIKAČNÍ TECHNOLOGIE V OBLASTI SVAŘOVÁNÍ A ŘEZÁNÍ