Internet explorer not supported - Please switch to Edge, Firefox, Chrome, Opera or other browser and improve the safety of your navigation

Navigační Menu

O společnosti - Messer Technogas s.r.o

S popisem cesty

O SPOLEČNOSTI

O SPOLEČNOSTI

Společnost Messer je největším soukromým specialistou na průmyslové, medicinální a speciální plyny na světě. „Gases for Life“ (plyny pro život) společnosti Messer se používají v průmyslu, ochraně životního prostředí, lékařství, potravinářství, svařovací a řezací technice, 3D tisku, stavebnictví, výzkumu a vědě. Jako globální hráč nabízí společnost Messer své udržitelné produkty a služby v Evropě, Asii a Americe. Více než 11 000 zaměstnanců úspěšně spolupracuje s důrazem na rozmanitost a vzájemný respekt.

Plyny jsou ve většině průmyslových procesů stejně důležité jako voda a elektřina a hrají významnou roli při jejich dekarbonizaci, například prostřednictvím využití zeleného vodíku. Messer nabízí jedno z největších portfolií produktů na trhu a v nejmodernějších kompetenčních centrech vyvíjí a optimalizuje technologie pro využití plynů.

Jako farmaceutická společnost dodává Messer medicinální a farmaceutické plyny a řešení na klíč a osvědčil se i jako spolehlivý dodavatel životně důležitých produktů,  například v pandemických situacích.

Společnost byla založena v roce 1898 a její ústředí se nachází v Bad Sodenu u Frankfurtu nad Mohanem.

V roce 2022 dosáhla společnost Messer očekávaného konsolidovaného obratu 4,164 miliardy eur*.

Kč * Součet společností Messer Group a Messer Industries, který zahrnuje 100 % akciového holdingu Messer Industries.

Vnořené aplikace

Messer v České republice

Messer ve světě

KARIÉRA A PŘÍLEŽITOSTI

Kontakt společnosti

Vedení společnosti Messer Technogas s.r.o.

Vedení společnosti Messer Group

Historie společnosti

Vize, mise, hodnoty