Tlakové nádoby

CANgas - MALÉ TLAKOVÉ NÁDOBY - LAHVE SPECIÁLNÍCH VELIKOSTÍ

Lahve speciální velikosti – Lahve ze speciálního materiálu – Lahve splňující speciální požadavky – Instalace u zákazníků – Možnosti telemetrie – Obchodní nabídky

MALÉ TLAKOVÉ NÁDOBY - CANgas

Čisté plyny a směsi plynů jsou většinou dodávány v 10litrových nebo 50litrových lahvích s vysokým tlakem plnění. Pro některá použití je ale třeba jen malé množství plynu. Pro řadu testů nebo měření je však třeba plyn pouze v minimálním množství. Zbývající plyn v lahvích zůstane nevyužitý.
Zejména pro kontrolu fixních senzorů pro monitorování okolního vzduchu jsou velké lahve často příliš nepraktické. Pro tyto účely Messer vytvořil produktovou řadu pro bezpečné a pohodlné práce v místě spotřeby – CANgas.
Standardní program se týká čistých plynů i testovacích směsí plynů pro řadu účelů. Může se jednat o kalibraci nebo testování senzorů pro monitorování okolního vzduchu v nebezpečných oblastech nebo na pracovišti nebo o testování měřicích zařízení pro emise výfukových plynů – požadované kalibrační plyny je možné snadno přenášet v praktických tlakových nádobkách.

Výhody CANgas:

  • malé, lehké a praktické,
  • minimální nároky na skladování a transport,
  • snadná a bezpečná manipulace,
  • pouze množství, které potřebujete.

     

SPRÁVNÉ SYSTÉMY DODÁVEK

Pro bezpečné získávání plynu z lahví se stlačeným plynem je třeba plnicí tlak snížit na požadovaný pracovní tlak. Pro tlakové nádoby a malé tlakové lahve z nerezové oceli nabízíme upravené ventily a regulaci tlaku.

 

Speciální plyny

SPECIÁLNÍ PLYNY

Máte vysoké standardy? My též! Speciální plyny od firmy Messer

Kontaktní formulář pro každou stránku

Kontaktujte nás

Formulář

SG-Contact form CZ

Při zpracování vaší registrace došlo k chybě. Zkontrolujte zadané informace.

Kliknutím na tlačítko "Souhlasím", souhlasíte s GDPR společnosti Messer Technogas s.r.o. Tento souhlas lze kdykoli odvolat.