S popisem cesty

Speciální plyny

SPECIÁLNÍ PLYNY

Máte vysoké standardy? My též! Speciální plyny od firmy Messer

DODAVATEL SPECIÁLNÍCH PLYNŮ

Jako přední specialista v oblasti technických plynů nabízí Messer širokou škálu speciálních plynů. Rozsáhlá produktová škála zahrnuje kapalné helium, plyny vysoké čistoty, vzácné plyny, standardní a individuální směsi plynů a potřebné technické vybavení pro speciální plyny. Požadavky na produkt jsou stejně specifické a rozmanité jako jejich aplikace.
 

SPOLEHLIVÁ A CERTIFIKOVANÁ KVALITA

Spolehlivá kvalita produktu je nejdůležitějším požadavkem na speciální plyny. Dodržování definovaných specifikací produktu je založeno na přísném řízení kvality. Rozsáhlé a dlouholeté zkušenosti a vysoce kvalifikovaní pracovníci ve vývoji, výrobě a analýze nám umožňují neustále plnit vysoké požadavky našich zákazníků na kvalitu.
 

SPECIALIZOVANÁ VÝROBNÍ MÍSTA

Společnost Messer provozuje speciální závody na výrobu plynů v Evropě, Asii, Severní a Jižní Americe. V Evropě se naše závody nacházejí v Belgii, Francii, Rakousku, Švýcarsku, Srbsku a Maďarsku. Prostřednictvím decentralizované výroby zajišťujeme úzký kontakt s našimi zákazníky. Zároveň díky centrální koordinaci našich výrobních závodů nabízíme trvale vysokou kvalitu našich výrobků. Kromě systému řízení kvality podle normy ISO/EN 9000 jsou čtyři evropské závody na výrobu speciálních plynů akreditovány jako kalibrační laboratoře podle ISO 17025. Díky další akreditaci podle ISO/EN 17034 získala naše švýcarská laboratoř certifikát, který zaručuje nejvyšší požadavky na kvalitu a způsobilost, které jsou nevyhnutelné pro výrobu certifikovaných referenčních materiálů.
 

PORTFOLIO SPECIÁLNÍCH PLYNŮ

Portfolio speciálních plynů zahrnuje širokou škálu vysoce kvalitních produktů - od kapalného helia po rozsáhlou škálu čistých plynů a standardních směsí až po směsi plynů, které jsou vyráběny speciálně podle individuálních specifikací zákazníka. Možnosti dodávek se pohybují od směsí plynů v tlakových nádobách až po velké dodávky čistých plynů, od technické kvality až po kvalitu 6.0. Naši zákazníci profitují z odborných znalostí našich specialistů.
 

APLIKACE

Plyny se stávají užitečnými díky jejich aplikacím. Například kapalné helium se používá k chlazení MRI (magnetická rezonance), helium se používá jako zdvihací plyn v balóncích nebo vzducholodí a s vyšší čistotou jako nosný plyn v plynové chromatografii. Tyto aplikace samozřejmě kladou zcela odlišné požadavky na produkt, způsob dodání, použité vybavení a poskytovanou službu. Odborníci společnosti Messer spolupracují se zákazníkem na vývoji optimálního konceptu pro každý jednotlivý případ.
 

SLUŽBY

Bezpečnost je vždy naší nejvyšší prioritou. Messer poskytuje informace o vlastnostech plynu, bezpečném zacházení s plyny a poskytuje bezpečnostní pokyny. Zákazníci, kteří používají velké množství kalibračních plynů, např. v laboratoři mohou využít online nástroje pro správu myLab.

Produktové listy

Agregátor obsahu

Formulář

SG form_CZ (new)

Při zpracování vaší registrace došlo k chybě. Zkontrolujte zadané informace.

Kliknutím na tlačítko "Souhlasím", souhlasíte s GDPR společnosti Messer Technogas s.r.o. Tento souhlas lze kdykoli odvolat.