NO terapie

NO terapie

OXID DUSNATÝ

Oxid dusnatý (NO) se přidává do respiračního plynu pro zlepšení funkce plic u ventilovaných pacientů. Používá se k léčbě novorozenců s plicním selháním s vysokým krevním tlakem v plicích.

Dále se používá v oboru kardiochirurgie (při chorobách srdečních chlopní a transplantacích srdce) k úpravě zvýšeného plicního tlaku, s využitím vlastností NO, který způsobuje roztažení cév v plicích.

Oxid dusnatý Messer 800ppm je medicinální plyn registrovaný jako léčivý přípravek určený pro specializovaná pracoviště zdravotnických zařízení. Oxid dusnatý  (NO) dodáváme v tlakových láhvích v koncentraci 800 ppm ve směsi s dusíkem

Směs je nutné při dávkování do ventilačního okruhu dále  ředit na  koncentraci 0-20 ppm NO.Firma Messer Technogas nabízí moderní přístroj NO-A na přesné dávkování oxidu dusnatého  (NO). Přístroj umožňuje současné napojení 2 láhví a jejich automatické přepínání z provozní na zásobní láhev. Automatické přepínání zabezpečuje kontinuální dávkování NO a plynulý průběh terapie bez jejího přerušení.  Jednoduchým ovládáním lze nastavit koncentraci dávkovaného množství NO v rozsahu 0 a 99,9 ppm s regulací průtoku v rozsahu 0,1 – 40 litrů/ minutu. Messer Technogas zajišťuje distribuci a servis přístroje NO-A v ČR.

 

⇒ OXID DUSNATÝ MESSER 800 PPM (BEZPEČNOSTNÍ LIST)

⇒ MEDICINÁLNÍ OXID DUSNATÝ MESSER 800 PPM (REGISTRACE)

Agregátor obsahu

Kontaktní formulář pro každou stránku

Kontaktujte nás

Formulář

SG-Contact form CZ

Při zpracování vaší registrace došlo k chybě. Zkontrolujte zadané informace.

Kliknutím na tlačítko "Souhlasím", souhlasíte s GDPR společnosti Messer Technogas s.r.o. Tento souhlas lze kdykoli odvolat.