Internet explorer not supported - Please switch to Edge, Firefox, Chrome, Opera or other browser and improve the safety of your navigation

Navigační Menu

Staňte se součástí rodiny - staňte se součástí mezinárodní skupiny. - Messer Technogas s.r.o

S popisem cesty

Výběrové řízení - průběh

Výběrové řízení - průběh

ŽIVOTOPIS A MOTIVAČNÍ DOPIS

Pokud se domníváte, že Váš profil odpovídá požadavkům na danou pozici, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis na personální oddělení. Kontakt je uveden přímo v inzerátu nebo ve složce Pracovní příležitosti. Nezapomeňte přiložit Váš motivační dopis, ve kterém uveďte informace o svých zkušenostech a krátce sdělte, proč jste právě Vy tím správným kandidátem pro danou pozici. Data uváděná v přijatých životopisech porovnáváme s požadavky inzerované pozice. Kandidáty, kteří nejlépe splňují požadavky pro danou pozici, zveme k osobnímu pohovoru.

 

PRŮBĚH VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ

Výběrová řízení ve společnosti Messer Technogas s.r.o. jsou obvykle dvou až tříkolová. Závisí to na typu pracovní pozice, o kterou se ucházíte.

V prvním kole výběrového řízení naše personální odd. vyhodnocuje všechny došlé životopisy a motivační dopisy. Nejvhodnější kandidáty zveme k osobnímu pohovoru.

Druhé kolo výběrového řízení vede náš HR Manažer za účasti manažera, pod kterého daná pozice organizačně spadá. Pohovor je zaměřen na odborné znalosti, dosavadní pracovní zkušenosti. V rámci pohovoru Vás s seznámíme s naší společností a poskytneme Vám podrobné informace k pozici, o kterou se ucházíte a zodpovíme Vaše dotazy. Výsledkem druhého kola výběrového řízení je identifikace nejvhodnějších kandidátů.

Druhé, popřípadě třetí kolo výběrového řízení je zaměřeno na podmínky spolupráce. U specifických a vyšších pozic probíhá pohovor za přítomnosti dalších manažerů.

 

OZNÁMENÍ O VÝSLEDKU VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ

V závěru výběrového řízení informujeme všechny kandidáty o krocích, které budou následovat a také o termínu, do kterého mohou očekávat naše vyjádření. Nejlepšímu kandidátovi je učiněna nabídka.

Pokud se zúčastníte výběrového řízení ve společnosti Messer Technogas s.r.o., vždy se dozvíte výsledek, a to i v případě, že ve výběrovém řízení neuspějete.

Agregátor obsahu

Vnořené aplikace

Andrea Zákostelecká

Ing. Andrea
Zákostelecká
vedoucí personálního oddělení

Kontaktní formulář pro každou stránku

Kontaktujte nás

Formulář

Kontaktní formulář HubSpot

Při zpracování vaší registrace došlo k chybě. Zkontrolujte zadané informace.

Kliknutím na tlačítko "Souhlasím", souhlasíte s GDPR společnosti Messer Technogas s.r.o. Tento souhlas lze kdykoli odvolat.