Tlakové nádoby

CANgas - MALÉ TLAKOVÉ NÁDOBY - LAHVE SPECIÁLNÍCH VELIKOSTÍ

Lahve speciální velikosti – Lahve ze speciálního materiálu – Lahve splňující speciální požadavky – Instalace u zákazníků – Možnosti telemetrie – Obchodní nabídky

MALÉ TLAKOVÉ NÁDOBY - CANgas

Čisté plyny a směsi plynů jsou většinou dodávány v 10litrových nebo 50litrových lahvích s vysokým tlakem plnění. Pro některá použití je ale třeba jen malé množství plynu. Pro řadu testů nebo měření je však třeba plyn pouze v minimálním množství. Zbývající plyn v lahvích zůstane nevyužitý.
Zejména pro kontrolu fixních senzorů pro monitorování okolního vzduchu jsou velké lahve často příliš nepraktické. Pro tyto účely Messer vytvořil produktovou řadu pro bezpečné a pohodlné práce v místě spotřeby – CANgas.
Standardní program se týká čistých plynů i testovacích směsí plynů pro řadu účelů. Může se jednat o kalibraci nebo testování senzorů pro monitorování okolního vzduchu v nebezpečných oblastech nebo na pracovišti nebo o testování měřicích zařízení pro emise výfukových plynů – požadované kalibrační plyny je možné snadno přenášet v praktických tlakových nádobkách.

Výhody CANgas:

  • malé, lehké a praktické,
  • minimální nároky na skladování a transport,
  • snadná a bezpečná manipulace,
  • pouze množství, které potřebujete.

     

SPRÁVNÉ SYSTÉMY DODÁVEK

Pro bezpečné získávání plynu z lahví se stlačeným plynem je třeba plnicí tlak snížit na požadovaný pracovní tlak. Pro tlakové nádoby a malé tlakové lahve z nerezové oceli nabízíme upravené ventily a regulaci tlaku.

 

Speciální plyny

SPECIÁLNÍ PLYNY

Máte vysoké standardy? My též! Speciální plyny od firmy Messer

Kontaktní formulář pro každou stránku

Kontaktujte nás

Formulář

Kontaktní formulář HubSpot

Při zpracování vaší registrace došlo k chybě. Zkontrolujte zadané informace.

Kliknutím na tlačítko Souhlasím s GDPR společnosti Messer Technogas s.r.o. Tento souhlas lze kdykoli odvolat.