S popisem cesty

Informace pro zákazníky a obchodní partnery

INFORMACE PRO ZÁKAZNÍKY A OBCHODNÍ PARTNERY

V Praze, 15.12. 2020

Vážení zákazníci, vážení obchodní partneři společnosti Messer CZ s.r.o.,

rádi bychom Vás informovali o dílčích změnách souvisejících s plánovanou fúzí společností Messer CZ s.r.o. jako zanikající společností a Messer Technogas s.r.o. jako nástupnickou společností. Předpokládaný datum této změny je 1.1.2021. Pro bližší informace prosím navštivte https://www.messer.cz/messer-cz.   

Pro Vás, jako zákazníky Messer CZ s.r.o., se s přechodem na smluvní vztah s Messer Technogas s.r.o. nic zásadního nemění. Všechny smluvní závazky vůči Vám, zákazníkům společnosti Messer zůstávají v platnosti.

Zároveň způsob dodávek či odběrů produktů zůstává zachován a o všech dílčích změnách Vás jako doposud budeme s předstihem informovat.

V současné chvíli se jedná o následující změny:

  • Vzhledem k tomu, že nebudeme moci nadále používat obchodní názvy produktů společnosti Air Liquide pro  naše dodávky, společnost Messer Technogas s.r.o. začne od 1.1.2021 dodávat a fakturovat produkty pod novými obchodními názvy
    a čísly produktů Messer. Z hlediska kvality produktů a balení se pro Vás nic nemění,  změna se týká pouze názvů produktů. Zároveň jsme přesvědčeni, že systematika názvů dodávaných plynů je u naší společnosti přehlednější a v mnoha případech jednodušším a přehlednější způsobem odkazuje na složení dodávaného plynu. Bližší informace naleznete ZDE.

  • Zároveň z důvodu jednodušší struktury cen u společností Messer dojde ke sloučení některých produktů a z toho vyplývajících sloučení některých cen či poplatků. Samozřejmě způsobem, který neovlivní výslednou konečnou cenu.

  • Další změnou je fakturace dodávaných kapalných produktů v jednotce kg, což je dnes standartní měrná jednotka používaná dodavateli technických plynů. I v tomto případě nebude mít změna vliv na celkovou současnou cenu dodávaných produktů.

  • V souvislosti s připravovanou fúzí Vás prosíme, abyste bedlivě sledovali instrukce pro bankovní spojení na vydaných fakturách po 1.1.2021 a vaše platby směrovali na udávané účty. Prosíme, změňte případně trvalé bankovních spojení ve vašich systémech a směrujte platby na účty uvedené na fakturách. Tyto účty Messer Technogas s.r.o. IČ 40764788 můžete ověřit na stránkách Finanční správy na adrese http://adisreg.mfcr.cz/cgi-bin/adis/idph/int_dp_prij.cgi?ZPRAC=FDPHI1&poc_dic=2.

V případě jakýchkoliv otázek, prosím, kontaktujte Vašeho současného prodejce Messer, od 1.1.2021 bude Váš odpovědný obchodní kontakt uveden také na fakturách.

O všech dalších aktuálních změnách Vás samozřejmě budeme průběžně informovat. Chtěl bych Vás ještě jednou ujistit, že spojení obou společností proběhne bez jakéhokoliv vlivu na plynulost dodávek a Vaše smluvní podmínky dodávek budou nezměněny.

 

Za tým Messer

 

Jaromír Köppl
obchodní ředitel
Messer Technogas s.r.o. / Messer CZ s.r.o.

English version


Informace ze dne 29.4.2020

Agregátor obsahu