Internet explorer not supported - Please switch to Edge, Firefox, Chrome, Opera or other browser and improve the safety of your navigation

Navigation Menu

Messer CZ - Messer Technogas s.r.o

Breadcrumb

Messer CZ

Vítejte ve společnosti Messer CZ s.r.o.

Vážení zákazníci, vážení obchodní partneři,

dne 4.5.2020 převzala skupina Messer Group, největší privátní výrobce a dodavatel průmyslových a medicinálních plynů, zastoupení společnosti Air Liquide v České republice a na Slovensku.

Z pohledu zákazníků a obchodních partnerů tato akvizice nic nemění a veškeré činnosti budou zachovány ve stejném rozsahu jako doposud.

Společnost Air Liquide v České republice bude nyní vystupovat pod novým názvem Messer CZ s.r.o. .

Věříme, že Vám společnost Messer na základě svého dlouholetého postavení na trhu v České republice poskytne stejně kvalitní služby jako našim stávajícím zákazníkům, z nichž někteří s námi spolupracují již 28 let.

Pro značku Messer tato akvizice znamená možnost rozšířit naše tuzemské aktivity v oboru, ve kterém  působí již déle než 120 let. Díky tomuto kroku mohou všichni naši současní i noví zákazníci očekávat dlouhodobý prospěch. Nepochybujeme, že k tomu na základě svých znalostí a zkušeností přispějí i naši noví kolegové, dosud pracovníci Air Liquide CZ.

V případě dotazů můžete využít kontaktů níže nebo se můžete obrátit na Vaši dosavadní kontaktní osobu nebo obchodního zástupce.

Messer CZ s.r.o.
Jinonická 804/80
158 00 Praha 5
zakaznicke.centrum.cz@messergroup.com
Zákaznická linka: +420 800 999 850

ID datové schránky:

Messer CZ s.r.o.:     xgyj4a7

V průběhu dalších dnů a týdnů Vás budeme pravidelně informovat o všech změnách souvisejících s převzetím obchodních aktivit společnosti  Air Liquide.

 

Váš Messer tým
 

Nested Applications

PŘEHLED PRODEJNÍCH MÍST MESSER CZ S.R.O.

PŘEHLED NÁZVŮ PLYNŮ

Bezpečnostní listy

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY MESSER CZ S.R.O.

Contact form for every page

Kontaktujte nás

Form

Kontaktní formulář

There has been an error processing your registration. Please double-check the information entered.

Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami zpracování osobních údajů.